Це пристрій для використання повітря бджолиного вулика в апітерапії. Повітряна терапія вуликом - це цілісне натуропатичне лікування. Бджоли виділяють дорогоцінні ефірні олії, флавоноїди з меду, пилку бджіл, бджолиного воску та бджолиного прополісу в повітря вулика. Бджоли роблять це, махаючи крилами, створюючи тепло та вентиляцію у вулику.
За допомогою повітряної терапії бджіл у пацієнтів із дихальними шляхами є справжня аптечка від природи. Природа дала нам цілком природну медицину протягом тисяч років. Ці знання все більше зникають та / або вже не цінуються. Мед і прополіс відомі своїми цілющими властивостями вже тисячі років, тому рекомендуємо повітряну терапію бджіл. Бджолина медицина ( апітерапія ) вже надихнула древніх єгиптян, а Гіппократ також знав про цілющі властивості меду і розробив близько 300 рецептів, що ґрунтувалися на меді і повинні допомагати проти різних захворювань. Це було давно, але сприятливий вплив меду діє і сьогодні.
Використання вуликового повітря для інгаляцій
Кожен, хто бував на пасіці, знає, наскільки цілющим може бути пасічне повітря. Він діє заспокійливо на нервову систему. Після відвідин пасіки буває міцний сон. Про благотворний вплив пасічного повітря на людину завжди знали бджолярі.
Протягом довгого часу спостерігав і експериментував з вуликів повітрям Б. А. Охотський. У 1990 році він підвів підсумок свої багаторічні спостереження над застосуванням вуликового повітря і прийшов до висновку про безсумнівну його ефективності.
Б. А. Охотський вставляв під кришку вулика трубку, нижній кінець якої був забраний дрібнопористої сіткою від проникнення бджіл. На верхній кінець трубки надягав патрубок від кисневої подушки. Хворий, одягнений у білі халати і штани, а також з одягненою на голову лицьовій сіткою для захисту від бджіл, дихав вуликів повітрям.
У повітрі, яке вдихається містяться летючі фракції меду, прополісу, перги, які надають стимулюючий вплив на дихальну, шлунково-кишкову і серцево-судинну систему, а також покращують стан нервової системи, знімають астенію, депресію.
Безсумнівний ефект вдихання вуликового повітря надає на алергічні захворювання і хвороби, пов'язані з опроміненням, інтоксикацією та іншими неприємностями, що підстерігають людини в сучасній екологічній обстановці. Навіть перебування в мікрокліматі пасіки покращує стан хворих, змінює їх поведінкові реакції, збільшує апетит, покращує сон і настрій, а в цілому подовжує життя.
Австрійський апітерапевт Т. Яхимович, провівши ряд експериментів, запропонував використовувати вдихання вуликового повітря для лікування хворих з сінну лихоманку.
Е. А. Лудянскій запропонував виготовляти так звані "консерви" з вуликового повітря для хворих з алергіями (поліноз, бронхіальна астма та ін.).
Основні атрибути | |
---|---|
Країна виробник | Україна |
Виробник | Адірондак |
- Ціна: 2 700 ₴