Продавец Столярная мастерская Адирондак развивает свой бизнес на Prom.ua 6 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
20 отзывов
Приймаємо замовлення по viber / telegram +38(095)-802-95-25
Столярная мастерская Адирондак
+380962713172
+380958029525
+380988029525

Інструкції з догляду крісел Адірондак

Інструкції з догляду крісел Адірондак

Фарбування вашого крісла Адірондак

Після фарбування, крісла Адірондак виглядають чудово. Фарба може триматися від 1 до 5 років, перш ніж потрібно буде перефарбовувати, при умові якщо буде якісна і професійна фарба та вжиті адекватні заходи професійного оздоблення. Добре пофарбовані, крісла Адірондак дуже гарні перші два роки. Ми дійсно не рекомендуємо перефарбовувати їх у цей період, оскільки деревина дихає.

Щоб пофарбувати крісла, виконайте наступні поради:

При купівлі фарби для Вашого крісла Адірондак, оберіть ультрафіолетову стійку фарбу. Це справжній сонце захисний крем для садових меблів. Чим вище УФ-екран, тим більш стійкою буде фарба (за умови, що фарба має високу якість). Не намагайтеся найти дешеві фарби. Такі фарби прослужать від сили один сезон і тільки зіпсують крісла. Ліпше купити якісну, дорогу фарбу яка прослужить довше і не зіпсує Вам настрою та відпочинку.

Нижче наведено основні інструкції для фарбування крісел Adirondak:

Майте на увазі, що це загальні правила, вони не завжди застосовуються з різними марками фарби. Для цього завжди дотримуйтесь вказівок та інструкцій виробника для кращої обробки.

Ось як це робити:

 1. Частково розбирайте своє крісло Адірондак. Вам не потрібно розбирати спинки або решітки сидінь - деталі повинні бути доступні для фарбування. Фарбувати не можна, якщо крісло повністю зібране.
 2. Переконайтеся, що всі деталі є чистими (якщо є подряпини, пилюка - легко зітріть і очистіть пил перед фарбуванням).
 3. Можна наносити фарбу за допомогою пензлика або краскопульта. У цьому випадку зробіть це в захищеному місці.
 4. Якщо ви використовуєте кисть, нанесіть фарбу. Переконайтеся, що фарба не капає, заберіть всі розводи (потьоки) до того, як фарба висохне. Наносити потрібно тільки один шар за раз.
 5. Після повного висихання затріть злегка (за допомогою дрібнозернистого наждачного паперу ) і нанесіть тонший другий шар. ( Знову ж таки, не забудьте перевірити розводи (потьоки), так як вони впливають на красу готового продукту ).

Ви можете наносити 2 шари, 3 або навіть 4-й шар в залежності від бажаного результату. Шліфування між кожним шаром дозволяє фарбі дотримуватися попереднього шару, але також забезпечує гладку поверхню, яка забезпечує блиск, навіть якщо ви вибрали матову або напівглянцю фарбу. 

З будь-якими питаннями звертайтеся до нас за адресою adirondak.com.ua@gmail.com. Не забудьте надіслати нам фотографії ваших робіт. Ми будемо раді поділитися ними на нашому сайті та у соціальних мережах.

Обслуговування дерев'яних крісел

Наші крісла Adirondack виготовляються з сосни. Під впливом погоди, УФ висушує дерево і з часом приймає сріблясто-сірий колір. Щоб зберегти її поверхню м'якою на дотик, час від часу можна протирати деревину. Так що стілець збереже гарний сільський та стильний вигляд. Якщо ви хочете уникнути знебарвлення деревини, ви можете просто нанести зовнішнє ультрафіолетове покриття. Майте на увазі, що всі обробки деревини змінюють його колір, як правило, відтінок набуває золотого вигляду.

Майте на увазі, що не всі види покриття мають однакову якість. Деякі з них не витримують поганої погоди, інші не дуже підходять для крісел з сосни Адірондак. 

Відновлення пофарбованих крісел

Наші крісла Adirondack пофарбовані 3 шарами дерево-захисного покриття на водяній і восковій основі ( ці вироби готові до використання протягом 2-4 років без обслуговування. Одна, як і будь-який продукт, вони потребують уваги від вас, щоб зберегти їх первісний вигляд).

Ось інформація, необхідна для обслуговування тонованих крісел:

Для збереження оригінального вигляду пропонується два варіанти: ви можете або наносити шар покриття кожну весну, або якщо ви хочете щоб крісла служили кілька років , вам доведеться переробляти всю обробку (довший процес).

Варіант 1 - весняне поновлення

Легко зберегти вигляд вашого крісла свіжим. Це вимагає простого, легкого, швидкого та ефективного щорічного технічного обслуговування:

Очистіть крісло Адірондак і протріть будь-які подряпини дуже дрібним наждачним папером. Після того як крісло чисте і сухе покрийте його вмоченою тканиною в фарбу.

Якщо деякі ділянки світліші, ви можете протерти просоченою ганчіркою другий раз перед висиханням першого шару. Ця весняна операція займає всього кілька хвилин, зовнішній вигляд буде схожий на новий.

Варіант 2 - Відновлення після декількох років використання

Перш ніж використовувати фарби, обов'язково працюйте у вентильованому приміщенні, щоб захистити себе від парів. Ніколи не зберігайте тканину, просочені пропиткою ганчірки, оскільки це може бути джерелом вогню. Іншими словами, дотримуйтесь інструкцій виробника. Зробіть цю роботу цікавим процесом, де ви зможете продемонструвати свою майстерність красою закінченої роботи.

Ось як це зробити:

- Протріть весь стілець, щоб отримати гладку і чисту поверхню без нерівностей.

- Очистіть пил і бруд і переконайтеся, що крісло Adirondak повністю висушені перед фарбуванням.

- Злегка нанесіть фарбу пензлем або губкою.

- Перевірте розводи (потьоки), перш ніж фарба висохне.

- Дайте кріслу повністю висохнути (24 години) у провітрюваному місці (не сушіть у вашому будинку, пара може бути шкідливою).

- Деталі злегка потерти дрібним наждачним папером, очистити пил.

- Нанесіть другий шар, повторивши першу фазу, але застосовуючи більш тонкий шар

- Висушуйте протягом 24-48 годин у вентильованому місці.

- Деталі злегка зачистіть, очистіть пил.

- Застосовуйте третій або четвертий шар, повторюючи ті самі дії.

Три шари пропитки витримують від 1 до 3 років прямого впливу сонця, четвертий шар від 2 до 5 років. Не застосовуйте занадто товсті шари, це може зробити плівку на поверхні, а не просочення. Деревина повинна дихати, щоб відновлення тривало.

Остання інформація: коли ми обробляємо наші садові меблі та аксесуари, ми використовуємо методику занурення для першого шару. Кожен шматок змочений у 100-літровому резервуарі ( еквівалент 3-х шарів ), потім ще 1 шар краскопультом і шліфуванням, що дає цю прекрасну обробку.

Якщо вам потрібна допомога чи виникли питання, не соромтеся звертатися до нас за адресою adirondak.com.ua@gmail.com

Ми пишаємося тим, що маємо досвід у виробництві і торгівлі кращими кріслами Адірондак.

Що потрібно знати про крісло Адірондак перед покупкою.

Ось деяка інформація, яку ви повинні враховувати під час пошуку крісла Адірондак на ринку:

 1. Кількість рейок для спинки, сидіння, розміри крісла.
 2. Нахил спинки. Спочатку, крісла Адірондак були розроблені, щоб спокійно сидіти на похилій землі. Якщо вони знаходяться на рівній поверхні, важко сісти і вставати, необхідний нахил для комфорту.
 3. Плоска спинка крісла незручна для спини і хребта, занадто вигнута спинка виносить плечі вперед і коли голова нахилена, зайва кривизна перешкоджає лопаткам. Кривизна повинна бути такою ж легкою, як та, що йде від одного плеча до іншого.
 4. Дуже виражена кривизна сидіння не буде такою ж зручною, як злегка зігнуте крісло. При сидінні в кріслі, занадто вигнутому, рейки прогинаються, що підкреслить сидіння і створить кути.
 5. Передня частина сидіння повинна бути рівною у задній частині колін, щоб не створювати точки тиску, щоб ноги і руки не були напружені.
 6. Ноги крісла Адірондак повинні бути надійно закріплені широкими дошками з деревини, закрученими в декількох місцях, щоб створити міцну основу крісла.
 7. Кріплення деталей є дуже важливим. Це крихка точка багатьох стільців, (краще три куски дерева, ніж два). Це особливо важливо для крісел, які складаються. Це запобігає скручуванню стільця. Тому ми використовуємо тільки якісні, технологічні кріпильні матеріали.
 8. Більшість дерев'яних виробів не витримують будь-яких погодних умов. Якщо ви шукаєте дешеві крісла Adirondak для заміни їх щороку, тип деревини, покраска і ціна не має значення. Але якщо ви шукаєте міцні крісла Adirondack, вам потрібно буде розглянути різні види виробів. 
 9. Сосна: витримує комах, дощ, цвіль і гниття дуже довго. Щоб зберегти цей тип деревини, вам доведеться відновлювати його і наносити хорошу обробку, а також хороший захист від ультрафіолетового випромінювання. Такий вид відновлення дозволяє довше тримати крісла Адірондак у якісному вигляді. Сосна - це дешева деревина, яка доступна в усьому світі, з якої можна зробити прекрасні крісла.

Попередження: Перш ніж придбати крісло Adirondack, переконайтеся, що ви прочитали всі умови продажу та умови повернення товару.

Всі наші крісла мають однакові характеристики :

 1. Сосна без сучків.
 2. Попередньо напів-зібрані крісла ( 10 хвилин складання ).
 3. Болти, шайби, гайки виконані повністю з нержавіючої сталі.
 4. Вигнута спинка і сидіння для максимального комфорту!
 5. Доступні у натуральному дереві або оброблені у кольорах.
 6. Повністю ручна збірка, наші крісла Adirondak виготовляються з нуля в Україні.
 7. У вас є 15 днів, щоб повернути крісла, якщо ви не повністю задоволені, вартість крісла повністю відшкодовується, оплата доставки також.
 8. Кожне крісло Adirondack постачається з 10-річною письмовою гарантією. Будь-яка пошкоджена частина буде замінена безкоштовно.